مدرک دکترای تخصصی در طب سنتی ایران، در قالب MD.PhD است که بالاترین مدرک تحصیلی در ایران می‌باشد و همانند سایر رشته‌های تخصصی ۴ سال به طول می‌انجامد. البته از آنجا که این رشته در قالب PhD می‌باشد، دو سال اول مربوط به فعالیت‌های آموزشی و درمانی و دو سال بعد مربوط به فعالیت‌های پژوهشی در قالب پایان‌نامه می‌باشد.

آزمون این رشته سالانه همراه با آزمون سایر رشته‌های PhD و اکثرا در خرداد ماه برگزار می‌گردد. همه پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص می‌توانند در این آزمون شرکت نمایند.

زمان ثبت نام این آزمون عموما در بهمن یا اسفند ماه و آزمون آن در خرداد ماه سال بعد برگزار می‌گردد.

توجه: دانشجویان پزشکی که علاقمند باشند به صورت مستقیم وارد این رشته شوند، طبق آیین‌نامه قانون تسهیلات رشته‌های MD.PhD دارای مزایایی (از جمله کوتاه شدن دوره کارورزی و حذف پایان‌نامه پزشکی عمومی) می‌باشند که در اینجا، به آن اشاره شده است. این افراد اگر علاقمند باشند، حتی پس از پایان دوره PhD طب سنتی می‌توانند در سایر رشته‌های بالینی نیز ادامه تحصیل دهند.

مجموعه علمی و فرهنگی مزاج در نظر دارد جهت کمک به علاقمندان شرکت در این دوره و آشنایی بیشتر دوره ویژه آمادگی شرکت در  آزمون تخصص طب ایرانی را در قالب روخوانی کتب، شرح و ترجمه و همچنین کلاس های تست زنی

این دوره در ۱۰۰ ساعت به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می گردد.(۷۰ساعت آنلاین+۳۰ساعت آفلاین)

از مزایای این دوره استفاده از از تدریس اساتید خبره طب ایرانی و همچنین مشاوره و آموزش تست زنی رتبه یک آزمون تخصص طب ایرانی سال ۱۳۹۹ می باشد.

توضیحات دکتر منوچهری رتبه یک آزمون تخصص طب ایرانی سال ۱۳۹۹ در مورد این دوره:

 

محتوای دوره را در اینجا مشاهده نمایید.

شروع دوره ازابتدای بهمن ماه ۱۴۰۰  —    فرصت ثبت نام تا ۲۴ دیماه ۱۴۰۰

 

سرمایه گذاری شما جهت دریافت کل آموزش و کمک به موفقیتتان در قبولی آزمون مبلغ ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال می باشد که می توانید از طریق لینک زیر نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه دوره اقدام نمایید.

ثبت نام و پرداخت آنلاین

*****

3 دیدگاه‌ها

  1. سلام
    من قبلا ۲ بار این آزمون را شرکت کرده ام. مطمئنا شرکت در این دوره ویژه آزمون ۱۴۰۱ هم میتواند خیلی مفید باشد .ولی مشکل اصلی من تستهای دروس طب کلاسیک است. شما در این رابطه هم میتوانید کمک یا راهنمایی بفرمایید ؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید