پایان نامه های طب ایرانی

همانگونه که مستحضرید، اطلاع از موضوع پژوهش های انجام شده و در حال انجام از اولویت های مهم مدیریت منابع و سرمایه های پژوهشی در هر رشته می باشد. در رشته طب ایرانی، عدم دسترسی به اطلاعات پژوهش های مراکز مختلف خصوصا پژوهش های در حال انجام، سبب کاهش بهره وری سرمایه اندک نیروی انسانی پژوهشی در این رشته گردیده است. لیست حاضر که با همکاری اساتید، فارغ التحصیلان و دستیاران محترم و تلاش بی وقفه تحریریه سایت مزاج تهیه شده، به منظور اطلاع بیشتر از پژوهش های انجام شده یا در حال انجام در قالب پایان نامه های دکترای تخصصی طب ایرانی و جهت تسهیل دسترسی به نتایج آن ها و مشاوره با مجریان محترم آن ها می باشد. در این ویرایش علاوه بر ایمیل، شماره تلفن همکارانی که اجازه فرمودند نیز اضافه شده و اسامی همکارانی که در حد اطلاع تا این تاریخ عضو هیئت علمی دانشگاه ها هستند مشخص شده است.

از همه همکاران ارجمند خواهشمندیم متن اصلی پایان نامه خود (فایل Word یا PDF) و متن خلاصه پایان نامه خود (حتما فایل Word) را جهت استفاده سایر همکاران خصوصا دستیاران عزیز برای بارگذاری از طریق لینک زیر در سایت ارسال کنید.

لازم به ذکر است از همه همکاران محترم که اطلاعات ایشان در این فرم اضافه شده است یا همکارانی که اخیرا به هر دلیل اطلاعات ایشان تغییر نموده یا عضو هیات علمی شده اند، خواهشمندم اطلاعات خود را بررسی و در صورت نیاز به اصلاح با ما تماس بگیرید.

جستجو در پایان نامه ها

فیلترهای عمومی

آخرین پایان نامه های منتشر شده